BT Motocyklowy

Nowe Interkomy Motocyklowe BT PRO Midland

Nowe Interkomy Motocyklowe BT PRO Midland

Oferta łączności motocyklowej Midlanda rozszerza się o linię nowych interkomów BT PRO, składającą się z trzech modeli BTX1 PRO, BTX2 PRO i najbardziej zaawansowanego BT NEXT PRO.

Porównując ją z obecną generacją warto zwrócić uwagę na kilka różnic, zarówno funkcjonalnych, jak i konstrukcyjnych.

Już w otwierającym linię modelu Midland BTX1 PRO zasięg łączności wzrasta do 300m. Wersja BTX2 PRO, przejmuje natomiast rolę Midlanda BT Next zapewniając łączność konferencyjną dla 4 osób. Najnowszy BT NEXT PRO to już symultaniczna, konferencyjna rozmowa do 8 osób na dystansie do

1,5 km w sprzyjających warunkach.

Ciekawostką, dodaną do wszystkich wersji jest awaryjne światło stop umieszczone w tylnej części modułu interkomu. Wyposażone w czujnik przeciążeń, świeci w trakcie hamowania, dając dodatkową szansę gwałtownie zwalniającemu motocykliście na bycie w porę zauważonym.

Nowość to też możliwość wpisania do pamięci samego interkomu jednego numeru, który można potem wybierać w szybki i łatwy sposób po sparowaniu telefonu.

Zniknęło gniazdo do przewodowego podłączenia radiotelefonu, co poprawiło szczelność urządzenia, gdyż praktyka dowiodła, że użytkownicy często zapominali zamykać klapkę ochronną podczas jazdy w deszczu.

Kable zestawu mikrofonowego są teraz na stałe połączone z uchwytem mocującym, a nie z samym modułem, jak było to do tej pory, co ma uchronić nieuważnych operatorów przed przypadkowym wyłamaniem gniazda.

Każdy model wyposażony jest w radio w FM z pamięcią 6 stacji, potrafi obsługiwać 2 telefony, nawigację i radio PMR oraz CB wyposażone we wbudowany lub zewnętrzny moduł Bluetooth.